Centrum Kamienia i Kostki Brukowej – DomTom

Inżynieria budowlana DomTom

O nas

Kim jesteśmy?

Zapoznaj się z nami

DomTom Kruszywa jest najnowszą gałęzią firmy DomTom, która od 2002 prężnie buduje swoją pozycje na rynku ciepłownictwie. Centrum Kamienia DomTom powstało w wyniku zapytań ze strony naszych klientów o sprzedaż różnego rodzaju kruszywa technicznego, a przy okazji zainteresowaliśmy się też kamieniami ozdobnymi.

W naszej firmie otaczają nas wspaniali i profesjonalni ludzie, dzięki którym cały czas się rozrastamy, i spełniamy oczekiwania oraz ambicje naszych klientów. Dostrzegamy jaki potenecjał tkwi w ludziach i codziennie dopingujemy ich w osiąganiu coraz ambitniejszych celów.

Od początku dewizą naszych przełożonych było zapewnienie najwyższej jakości wykonywanych prac. DomTom to szybki rozwój, wyższe i ambitniejsze cele oraz dalekowzroczność w podejmowaniu działań biznesowych.

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Współpraca

Podejmij się z nami współpracy! Ze względu na charakter naszej działalności, jesteśmy otwarci na współprace z firmami ogrodniczymi, budowlanymi, a także indywidualnymi projektantami. Nasze Indywidualne podejście pozwala nam na rozwój wzajemnie korzystnych relacji z każdym z partnerów. Poniżej lista tych, którzy nam już zaufali!

  • Clients
  • Clients
  • Clients